Šicí fórum

Fórum o šití.

PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Online kurzy

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Jana
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1407

PříspěvekPředmět: Re: Online kurzy   Mon Aug 24, 2015 9:40 am

Po dlouhé době jsem se nechala zlákat na kurz od craftsy-The Essential Guide to Sewing With Lace. Lektoruje to Ann Smith, která vlastně měla ty couture lekce a ty se mi líbily. Jednak teda žádná novinka pro mě a hlavně, co mě dostalo, když začala řešit couture techniky, tak krajku napojovala na šicím stroji a když ji pak odstřihávala, tak to vypadalo spíš jako ohlodávání nůžkama- chápu, že to dělala ve spěchu pro potřeby kurzu, ale trochu si s tím pohrát mohla. V kurzu ale celkově nezaznělo nic, co by nebylo ve článcích Susan Khalje v Threads, takže pokud máte někdo zájem o šití krajek, tak vám ty články pošlu, protože sama si nechám vrátit za kurz peníze.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://sewingboudoir.blogspot.cz/
Janinka

Poèet pøíspìvkù : 1

PříspěvekPředmět: Re: Online kurzy   Tue Mar 15, 2016 12:49 pm

Muzete mi poradit jakou velikost si objednat u kurzu Susan Khajle couture? V te jejich tabulce velikosti se nevyznam. Mam vel. 36. Diky
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
zababa.ba

Poèet pøíspìvkù : 4

PříspěvekPředmět: Re: Online kurzy   Wed Oct 12, 2016 9:25 pm

Jana napsal:
Po dlouhé době jsem se nechala zlákat na kurz od craftsy-The Essential Guide to Sewing With Lace. Lektoruje to Ann Smith, která vlastně měla ty couture lekce a ty se mi líbily. Jednak teda žádná novinka pro mě a hlavně, co mě dostalo, když začala řešit couture techniky, tak krajku napojovala na šicím stroji a když ji pak odstřihávala, tak to vypadalo spíš jako ohlodávání nůžkama- chápu, že to dělala ve spěchu pro potřeby kurzu, ale trochu si s tím pohrát mohla. V kurzu ale celkově nezaznělo nic, co by nebylo ve článcích Susan Khalje v Threads, takže pokud máte někdo zájem o šití krajek, tak vám ty články pošlu, protože sama si nechám vrátit za kurz peníze.

Ahoj,

díky za "anti-tip" na tenhle kurz na Craftsy, na první pohled mě zaujal a uvažovala bych o něm (ale stejně až v pořadí za jínými, zajímavějšími :-) ). Ty články v Threads by mě docela zajímaly, mohla bych o ně poprosit?

Jinak taky jsem si pořídila The Couture Dress, teď to sleduju a hrozně mě to baví. Jsem na začátku a čekám, že jako vysokou krejčovinou nepolíbenou tam pro mě bude hodně nového.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Online kurzy   

Návrat nahoru Goto down

Online kurzy
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Šicí fórum :: Studnice vědomostí a inspirace :: Kurzy-
Přejdi na: